Samodzielna księgowa
  • Mroków
mazowieckie, Mroków, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma z branży motoryzacyjnej zajmująca się sprzedażą oraz najmem samochodów ciężarowych, naczep i aut osobowych poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów ( faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek itp.)
  • Współpraca z bankami: przygotowanie i analiza sprawozdań, przygotowanie zestawień należności, przygotowywanie przelewów bankowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania
  • Wykształcenie min średnie (w zakresie finanse, rachunkowość lub ekonomia),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień z rachunkowości i finansów – warunek konieczny,
  • Doskonała organizacji pracy własnej, systematyczność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość Optima Comarch - warunek konieczny.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pakiet socjalny.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322