Samodzielna Księgowa
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Goldman Recruitment
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta, dużej Polskiej firmy produkcyjnej, notowanej na GPW, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie (praca w modelu hybrydowym).

Opis stanowiska:

  • przygotowanie skonsolidowanych segmentów operacyjnych Grupy Kapitałowej we współpracy z działem księgowości i kontrolingu,
  • konsolidacja sprawozdań finansowych wg. MSSF - przygotowanie danych do wyłączeń konsolidacyjnych,
  • pełnienie funkcji wsparcia dla Głównej Księgowej na poziomie grupowym,
  • nadzorowanie poprawności księgowań w poszczególnych spółkach zależnych, zgodnie ze standardami oraz polityką rachunkowości Grupy Kapitałowej,
  • śledzenie zmian w MSR/MSSF i ich wdrażanie w Grupie Kapitałowej,
  • opracowywanie, analizowanie i prezentowanie analiz finansowych w ramach poszczególnych spółek.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia pracy w pełnej księgowości lub sprawozdawczości finansowej,
  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii,
  • poprzednie doświadczenie w BIG4 będzie atutem,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań.

Oferujemy:

  • pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków oraz grupowe ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania samochodu służbowego do użytku prywatnego,
  • elastyczny model pracy z możliwością pracy zdalnej (3 dni w tygodniu),
  • dodatkowe dni wolne od pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurze z dogodnym dojazdem (niedaleko zjazdu z autostrady A4).

  • Praca Rzeszów
  • Księgowa Rzeszów
  • Księgowy Rzeszów
  • Główny księgowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584