Samodzielna Księgowa
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Masz doświadczenie w księgowości? Jesteś osobą odpowiedzialną, skrupulatną i samodzielną? Zapraszamy do aplikowania już teraz!

Oczekujemy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie księgowania kosztów polskich i zagranicznych (zakupy towarów, materiałów i usług w Polsce, UE i spoza UE)
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów Rewizor GT, Subiekt GT
  • Zdolności organizacyjne, skrupulatność, samodzielność w zakresie powierzonych zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość poszerzenia swojego doświadczenia o pracę w firmie o zagranicznych rynkach zbytu i zaopatrzenia
  • Miłą i przyjazną atmosferę w kilkuosobowym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczny czas pracy

Zadania

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych dotyczących obrotu krajowego i zagranicznego
  • Weryfikacja poprawności ujęcia dokumentów w księgach rachunkowych i podatkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku VAT i CIT/PIT
  • Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem poszczególnych okresów sprawozdawczych (weryfikacja obrotów i sald kont księgowych, zapisów na kontach itp.)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie analiz na potrzeby wewnętrzne spółki

  • Praca Legnica
  • Księgowa Legnica
  • Księgowy Legnica
  • Główny księgowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532