Samodzielna Księgowa
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości organizacji
  • Naliczanie list płac
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Bieżąca weryfikacja przepisów prawnych oraz wdrażanie odpowiednich zmian w organizacji
  • Księgowanie dokumentów, weryfikacja dokumentacji pod kątem jej poprawności
  • Współpraca, kontakt z instytucjami zewnętrznymi (banki, urzędy)

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość MS Office, programu ERP

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stale rozwijającej się, międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca Pruszków
  • Księgowa Pruszków
  • Księgowy Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190