Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, JDG oraz spółek prawa handlowego
  • samodzielne prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowej
  • sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT
  • bieżący kontakt z klientami
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • rozliczanie działalności ryczałtowej
  • biegła znajomość ustawy o rachunkowości CIT, PIT i VAT
  • doświadczenie w pracy z programem Comarch Optima
  • minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego
  • samodzielność i gotowość do rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość

Oferujemy:

  • umowa o pracę podpisana bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Dębica
  • Księgowy Dębica
  • Księgowa Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941