Samodzialna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Gdańsk, Palio Office​, ul. Marynarki Polskiej 197​
pomorskie, Gdańsk, Palio Office​, ul. Marynarki Polskiej 197​, pomorskie, Polska
Medicover Integrated Clinical Services
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (księga główna, księgi pomocnicze) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz MSSF,
  • Kontrola poprawności danych finansowych,
  • Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz raportów finansowych (m.in. VAT, CIT, WTH),
  • Sprawdzanie i księgowanie rozliczeń międzyokresowych,
  • Udział w audytach (podatkowych, wewnętrznych, zewnętrznych),
  • Współpraca z organami skarbowymi,
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • Zamykanie i raportowanie na koniec miesiąca i roku.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w zakresie ustawy o rachunkowości, MSSF i przepisów podatkowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania, gotowość do długofalowej współpracy,
  • Umiejętność pracy i wsparcia zespołu,
  • Znajomość aplikacji pakietu Microsoft Office,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie,
  • Mile widziane doświadczenie z AX lub Dynamics 365.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na pełny etat (poniedziałek - piątek - 8h)
  • Możliwość pracy z domu (7 dni w miesiącu),
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, program Benefit),
  • Wsparcie podczas wdrożenia,
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i wdrożeniu systemu ERP D365.

  • Praca pomorskie
  • Księgowa Drawsko Pomorskie
  • Księgowa Kowalewo Pomorskie
  • Księgowa Jabłonowo Pomorskie
  • Księgowa Mikołajki Pomorskie
  • Księgowa pomorskie
  • Księgowa kujawsko-pomorskie
  • Księgowy Drawsko Pomorskie
  • Księgowy Kowalewo Pomorskie
  • Księgowy Jabłonowo Pomorskie
  • Księgowy Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648