Salowa - sprzątająca
  • Rzeszów
salowa - sprzątająca
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
HR for Busieness Sp. z o. o.
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej i pewnej pracy? Zgłoś się do nas!
Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: SALOWA w Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie
Zadania/Czynności:
utrzymanie czystości w salach chorych
sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego
dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń
uzupełnianie środków higienicznych
pomoc przy pacjencie
Wymagania:
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
szczepienia p/WZW typu B
odpowiedzialność
Oferujemy:
umowę o pracę
system pracy w godzinach 7:00 - 19:00 / 19:00 – 7:00
możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod
Więcej informacji pod nr tel. 510-011-714

  • Praca Rzeszów
  • Salowa Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536