Salowa
  • Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
Salowa
Piaseczno
EMC Instytut Medyczny S.A.
26. 3. 2024

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Salowa​ do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Opis stanowiska:

  • praca w systemie zmianowym,
  • utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitalnych,
  • mycie i dezynfekcja powierzchni oraz sprzętów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • wynoszenie, mycie i dezynfekcja naczyń sanitarnych,
  • mycie i dezynfekcja łóżek szpitalnych,
  • transport i segregacja śmieci,
  • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie Pacjentów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach porządkowych,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • szczepienie przeciwko żółtaczce typ. B,
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole,
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej,
  • wsparcie zespołu,
  • wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • przyjazną atmosferę.

  • Praca Piaseczno
  • Salowa Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714