Salon masażu zatrudni pracownika- BEZ DOŚWIADCZENIA
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Salon masażu
24. 3. 2024

Nowo otwarty salon masażu zatrudni osoby na stanowisko masażysta/masażystka.
Opis stanowiska:
W naszym salonie oferujemy masaże relaksacyjne i orientalne. Poszukujemy osób otwartych, które nie boją się nowych wyzwań. Do twoich obowiązków należeć będzie:
-Wykonywanie masaży umówionych przez klientów,
-Dbanie o czystość stanowiska pracy,
-Branie udziału w szkoleniach prowadzonych przez salon,
-Godne reprezentowanie salonu w godzinach pracy
Jeśli nie masz doświadczenia wszystkiego cię nauczymy!
Wymagania:
-kultura osobista
-pozytywne podejście do życia
-dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu
-nienaganna aparycja
-doświadczenie jest milewidziane, ale nie jest obowiązkowe, WSZYSTKIEGO NAUCZAMY OD PODSTAW
Oferujemy:
- elastyczny grafik,
- wysokie wynagrodzenie do 2000 zł tygodniowo
- wypłaty tygodniowe
- pełen pakiet szkoleń
- miły i sympatyczny zespół Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prześlij CV ze zdjęciem, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
Zapraszamy do kontaktu!
Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych osób. Po rozmowie telefonicznej zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną na terenie Łodzi.

  • Praca Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862