Salesforce Architect
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
TechTorch
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy:

TechTorch jest pionierem wśród firm usługowych ze względu na sposób prowadzenia projektów w obszarze digital transformation. Dzięki procesowi implementacji wspieranemu przez platformę zasilaną sztuczną inteligencję oraz globalny zespół światowej klasy menedżerów i ekspertów technologicznych, TechTorch umożliwił dziesiątkom firm z sektora private equity przyspieszenie osiągania korzyści biznesowych.

Poszukujemy doświadczonego Salesforce Architekta, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań opartych na platformie Salesforce. Idealny kandydat będzie posiadał głęboką wiedzę techniczną oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów Salesforce od koncepcji po realizację.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań na platformie Salesforce.
  • Analiza wymagań biznesowych i przekładanie ich na techniczne rozwiązania.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi, analitykami biznesowymi oraz klientami w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
  • Zapewnienie zgodności projektów z najlepszymi praktykami i standardami Salesforce.
  • Doradztwo w zakresie architektury systemu oraz integracji z innymi systemami.
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla zespołów technicznych i użytkowników końcowych.

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia w pracy z platformą Salesforce.
  • Doświadczenie w roli architekta Salesforce lub podobnej.
  • Certyfikaty Salesforce (np. Salesforce Certified Technical Architect, Salesforce Certified Application Architect).
  • Głębokie zrozumienie i doświadczenie z Salesforce Service Cloud, Sales Cloud, Marketing Cloud, Revenue Cloudoraz innych produktach Salesforce.
  • Doświadczenie z CPQ
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie projektowania i wdrażania aplikacji na platformie Salesforce.
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz pracy w zespole.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Co oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Praca z największymi grupami kapitałowymi na świecie
  • Rozwój i szybka możliwość awansu
  • Autonomiczność w działaniu
  • Partycypacja w budowaniu nowej globalnej firmy
  • Integracje zespołowe

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536