Sales Team Leader
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma, która jest liderem w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu obsługi klienta.Współpracuje z branżami takimi jak opieka zdrowotna, bankowość, podróże, gry wideo, handel detaliczny oraz motoryzacja. Poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcą dołączyć do międzynarodowego zespołu i rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym i wspierającym środowisku. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz być częścią firmy, która naprawdę wpływa na poprawę doświadczenia klienta na całym świecie, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz sprzedaży
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Silne umiejętności organizacyjne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze
  • Biegłość w MS Office i Sales Force
  • Innowacyjne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zrozumienie potrzeb klienta

Oferujemy:

  • Przez pierwsze 3 miesiące pracy otrzymasz gwarantowany bonus, dzięki czemu już w okresie wdrożeniowym będziesz otrzymywać premię
  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia wewnętrzne
  • Program "Poleć Przyjaciela- możesz zdobyć bonus do 2000 PLN
  • Pracę hybrydową z Krakowa - zapewniamy cały sprzęt do pracy z domu
  • Program Buddy
  • Stałe inwestowanie w rozwój Twoich kompetencji

Obowiązki:

  • Realizacja strategii sprzedaży
  • Koordynowanie działań sprzedażowych, rozwijanie i mentoring zespołu
  • Zarządzanie wewnętrznym zespołem sprzedaży - wdrażanie, KPI,nadzór nad dokumentacją oraz prowadzenie regularnych spotkań z członkami zespołu w celu udzielania im konstruktywnej informacji zwrotnej na temat ich wyników.
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych członków zespołu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Kraków
  • Team leader Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838