Sales Support Engineer HVAC (klimatyzacja)
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
DTH Selection
13. 9. 2024

Naszym klientem jest ceniony producent z branży HVAC – dostawca systemów klimatyzacji precyzyjnej.
Sales Support Engineer HVAC
segment urządzeń: klimatyzacja precyzyjna
miejsce pracy: Warszawa (Ochota) Zakres obowiązków:
Dobór urządzeń oraz systemów klimatyzacji precyzyjnej zgodnie z zakładaną specyfikacją techniczną.
Kontakt z klientem i doradztwo techniczne.
Sporządzanie analiz zapytań ofertowych oraz specyfikacji przetargowych.
Sporządzanie kompletnych analiz techniczno – ekonomicznych ofertowanych systemów.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe (HVAC, energetyka), preferowani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów magisterskich.
Znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD
Znajomość języka angielskiego w stopniu B2 lub wyższym
Możliwość podjęcia codziennej pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Warszawie (Ochota).
Dokładność.
Nastawienie na rozwój w branży urządzeń HVAC.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
Pakiet benefitów: opieka medyczna oraz karta sportowa.
Szkolenia oraz pracę z doświadczonym zespołem branżowych ekspertów.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536