Sales Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
POSCO INTERNATIONAL CORPORATION SPÓŁKA AKCYJNA PRZEDSTAWICIELSTWO W POLSCE
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • establishing and maintaining relationships with new and existing business partners located in Poland and nearby countries
  • promotiong various steel items to customers with some product knowledge
  • sales negotiations between customer and supplier (price,delivery,quality and other conditions ... )
  • market research (general supply chain,demand, key players on the market, judging potential of market)
  • able to manage intense / complex communication with company headquarter in Korea (considering the time gap, there is only 2 hours a day for communication with headquarter)
  • maintaining good balance between our clients and headquarter in Korea

Nasze wymagania

  • fluent knowledge of Polish language
  • fluent knowledge in English, spoken and writtten, allowing for work in an international environment
  • active, self-driven, dilligent
  • education: university degree, commercial or related studies preferred
  • experience in international trade or experience in steel industry
  • negotiating skills
  • B category of driving licence, experience in driving a car

To oferujemy

  • stable employment
  • work in a company with stable position on the market
  • employment contract after probationary period
  • work in an international company

O nas

Posco International Corporation is South Korean company operating in trade, investment and production.

We seek candidates for the position of Sales Specialist .

in the Representative office in Warsaw.

Please submit your CV in English .

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez POSCO INTERNATIONAL CORPORATION SPÓŁKA AKCYJNA PRZEDSTAWICIELSTWO W POLSCE z siedzibą w: Postępu 21A, 02-676 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kkujawa@poscointl.pl.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509