Sales Manager z j. hiszpańskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Instream Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jako InStream Group jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem, specjalizującym się w usługach sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B. Z powodzeniem wspieramy ponad 1000 klientów w budowaniu efektywnych kampanii sprzedażowych na ponad 40 rynkach świata.

Pomagamy w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych oraz w optymalizacji procesów sprzedażowych. Posiadamy nowoczesny system zarządzania sprzedażą, który umożliwia monitorowanie i analizowanie prowadzonej komunikacji handlowej.

Sales Manager

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów na podstawie otrzymanych leadów,
  • analiza potrzeb klienta,
  • budowanie stałych relacji z klientem,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży B2B
  • biegła znajomość j. hiszpańskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność budowania relacji sprzedażowych
  • zdolność słuchania i wyciągania wniosków
  • umiejętne i płynne posługiwanie się językiem polskim
  • płynna znajomość j. angielskiego - kontakt z zagranicznymi klientami
  • opanowanie, dobra organizacja pracy
  • elastyczność w relacjach z klientem
  • zaangażowanie i profesjonalizm

To oferujemy

  • ✅ dostęp do najnowszych metod sprzedażowych
  • ✅ pracę z doświadczonymi kolegami oraz przyjazną atmosferę w firmie
  • ✅ możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • ✅ możliwość pracy w pełni zdalnej
  • ✅ pełne wdrożenie w nasz system sprzedażowy oraz wdrożenie w pracę z naszymi klientami
  • ✅ Benefity (multisport, legimi, spotify premium, dof. do szkoły językowej, dof. do okularów i szkieł kontaktowych, dodatkowe dni wolne, prezenty okazjonalne)
  • ✅Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • ✅Spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji:

1. Selekcja przesłanych CV.

2. Krótka rozmowa telefoniczna w celu umówienia spotkania z wybranymi kandydatami.

3. Rozmowa rekrutacyjna w formie online.

4. Na koniec spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy - czekamy na Twoje #CV!

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851