Sales Manager / Przedstawiciel handlowy z j. niemieckim
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
People and Work
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

People and Work - {{offer.position}

Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski
Pracodawca
Dodano
18.04.2024
Numer referencyjny
BIURO 100

Twoje zadania:

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów

-tworzenie ofert handlowych

-prowadzenie negocjacji handlowych (dbanie o dobre relacje zarówno ze stałymi, jak i potencjalnymi klientami)

-realizacja wskaźników i strategii biznesowej

-reprezentowanie firmy na zewnątrz, budowanie pozytywnego wizerunku

Wymagamy:

-znajomości j. niemieckiego

-doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w agencji pracy)

-wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i handlowych

-umiejętności pracy pod presją czasu

-wysokiej motywacji i nastawienia na osiąganie celów

-czynne prawo jazdy kat. B

Cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i handlowe?

Praca pod presją czasu nie jest Ci obca?

Zgłoś się na stanowisko Sales Managera z j. niemieckim w P&W!

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-benefity socjalne

-dofinansowanie do nauki języka obcego

-niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy grupą firm, która od ponad dziewiętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej na terenie Polski i Niemiec.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawiamy na nieprzerwany rozwój - pracujemy głównie dla branży technicznej, logistycznej, przemysłowej i medycznej.

Wspieramy Was w poszukiwaniu pracy, a pracodawców w poszukiwaniu Was, bo #pracaŁĄCZYludzi

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Przedstawiciel handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Manager Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Product manager Gorzów Wielkopolski
  • HR Manager Gorzów Wielkopolski
  • Content Manager Gorzów Wielkopolski
  • Account manager Gorzów Wielkopolski
  • Project Manager Gorzów Wielkopolski
  • Key Account Manager Gorzów Wielkopolski
  • Business Development Manager Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228