Sales Manager - Polska Północna (branża spożywcza)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ATERIMA HR
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • hurtowa sprzedaż produktów spożywczych na terenie północnej Polski
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • budowanie firmowej bazy klientów od podstaw
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie długofalowej relacji z klientami biznesowymi
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami
  • wizyty u klientów na wyznaczonym terenie

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w hurtowej sprzedaży produktów spożywczych - warunek konieczny
  • posiadasz aktywną bazę klientów z branży spożywczej - warunek konieczny
  • masz doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów spożywczych
  • znasz język angielski na poziomie min. B2
  • znasz techniki skutecznej sprzedaży oraz budowania długoterminowych relacji biznesowych

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon służbowy również do użytku prywatnego)
  • pracę stacjonarną lub pracę zdalną (w zależności od preferencji)
  • kartę sportową

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536