SALES MANAGER (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
25. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SALES MANAGER (K/M)

Obowiązki

  • Operacyjne zarządzanie sprzedażą
  • Realizacja strategii sprzedażowej opracowanej przez Dyrektora Sprzedaży w kanałach marketplace i własnych sklepach internetowych
  • Zarządzanie ofertami produktowymi
  • Optymalizacja listingów produktowych na platformach
  • Aktualizacja i zarządzanie ofertą produktową w sklepach internetowych
  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych wkanałach online
  • i optymlizacja kampanii
  • Integracja strategii produktowych z planami sprzedażowymi
  • Monitorowanie efektywności sprzedaży produktów poszczególnych marek
  • Współpraca nad optymalizacją cen i promocji na marketplace oraz w sklepie internetowym

Wymagania

  • Realizacja strategii sprzedażowej opracowanej przez Dyrektora Sprzedaży w kanałach marketplace (głównie Amazon) i własnych sklepach internetowych
  • Optymalizacja listingów produktowych na platformach takich jak Amazon
  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych w kanałach online
  • Monitorowanie skuteczności działań promocyjnych i optymalizacja kampanii
  • Analiza wyników sprzedaży
  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedażowych w kanałach online

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Manager Zielona Góra
  • Content Manager Zielona Góra
  • Account manager Zielona Góra
  • Project Manager Zielona Góra
  • Product manager Zielona Góra
  • HR Manager Zielona Góra
  • Key Account Manager Zielona Góra
  • Business Development Manager Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721