Sales Manager (Flex Office)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gpre Management Sp. z o.o.
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych najemców biur serwisowanych,
  • Prezentacja dostępnych powierzchni,
  • Kompleksowa obsługa sprzedaży usług biur serwisowanych, w tym przygotowanie i negocjowanie umów najmu,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Monitoring i analiza rynku nieruchomości komercyjnych i ich najemców,
  • Obsługa posprzedażowa i utrzymywanie odpowiednich relacji z klientami,
  • Networking branżowy, udział i współorganizacja eventów,
  • Przygotowywanie analiz i raportów,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Pro aktywność i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność;
  • Nastawienie na cel,
  • Umiejętność pracy w rozproszonej strukturze,
  • Dobre umiejętności analityczne,
  • Zaawansowana wiedza nt. rynku najemców,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Doświadczenie w pracy z CRM,

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy;
  • Miejsce pracy: Kraków / Katowice
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570