Sales Manager
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
ManpowerGroup
11. 10. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Praca mobilna na terenie województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych z firmami zainteresowanymi instalacją systemów fotowoltaicznych

  • Przeprowadzanie prezentacji ofertowych i negocjacje handlowe w celu zamknięcia transakcji oraz podpisywania umów

  • Skuteczne przekształcanie leadów w zamówienia poprzez budowanie zaufania i rozumienie potrzeb klientów

  • Analiza rynku i identyfikacja potencjalnych obszarów wzrostu oraz możliwości rozwoju biznesowego

  • Regularne raportowanie wyników sprzedażowych oraz współpraca z zespołem handlowym w celu osiągnięcia celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży w branży fotowoltaicznej lub pokrewnej dziedzinie (przemysł, produkcja)

  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów (hunter mindset) oraz skuteczne prowadzenie procesu sprzedażowego od pozyskania leadu do zamknięcia transakcji

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz zdolność budowania trwałych relacji biznesowych

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Benefity pozapłacowe

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690