Sales Manager
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży grupy termoregulacji i automatyki domowej na terenie kraju
  • kontrola pracy regionalnych przedstawicieli
  • pozyskanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • wsparcie w zarządzaniu sprzedażą
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • negocjowanie warunków współpracy i przygotowywanie ofert
  • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów
  • monitorowanie trendów rynkowych, sporządzanie raportów
  • promowanie wizerunku oraz budowanie rozpoznawalności firmy poprzez udział w spotkaniach z klientami, uczestnictwo w targach itd.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży – poparte sukcesami
  • doświadczenie w branży grzewczej, HVAC - znajomość grup zakupowych jak HBH, IK, SBS itd. (historyczna współpraca z tymi grupami)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • samodzielność i dobra organizacja czasu
  • umiejętność planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie – częściowo uwarunkowane wynikami
  • wsparcie doświadczonego i profesjonalnego zespołu
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Manager Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851