Sales manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Act
12. 6. 2024

Przedstawicielstwo niemieckiej firmy handlowej z niemal 40letnią ugruntowaną pozycją na rynku dodatków do żywności zatrudni osobę na stanowisku Sales Managera.
Twój zakres obowiązków
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (B2B),
• Obsługa bieżących klientów,
• Przygotowywanie i składanie ofert,
• Obsługa dokumentów sprzedażowych,
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
Nasze wymagania
• Umiejętności komunikacyjne w kontaktach z odbiorcami,
• Prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju,
• Znajomość programów MS Office,
• Wykształcenie wyższe (przynajmniej licencjackie),
• Język angielski w stopniu komunikatywnym,
Mile widziane
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
• Znajomość branży dodatków do żywności,
To oferujemy
• Umowę o pracę oraz normowany czas pracy (8:30-16:30), praca od poniedziałku do piątku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników pracy (po okresie próbnym),
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Praca w biurze,
Jeśli nie masz doświadczenia w handlu, ale uważasz, że jest to praca dla Ciebie - zgłoś się. Rozważymy każdą kandydaturę.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914