Sales Manager
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
Geis PL
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie aktywnej sprzedaży serwisów drogowych, w tym drobnicy krajowej i międzynarodowej,
  • osiąganie założonych celów,
  • współtworzenie polityki sprzedażowej firmy Geis PL,
  • uczestniczenie i wpływanie na zmiany przyczyniające się do rozwoju naszej firmy.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób które:
  • osiągają wyniki w sprzedaży usług w branży TSL lub w obszarze B2B,
  • rozumieją potrzebę budowania długotrwałych kontaktów z klientami,
  • są skuteczne w rozwoju sprzedaży i zdeterminowane do osiągania celów,
  • chętnie pracują w zespole, są pomocne, współpracują i dzielą się wiedzą i chcą się uczyć od innych,
  • chcą przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku Grupy Geis wśród Klientów,
  • zmotywowanych do intensywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • zdeterminowanych do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu.

To oferujemy

  • solidną podstawę oraz atrakcyjny (prosty i przejrzysty) system premiowy,
  • zaplecze silnej, wciąż rozwijającej się międzynarodowej firmy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój,
  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,
  • samochód służbowy również do celów prywatnych, notebook, telefon komórkowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój organizacji i wspólnie budować prężną markę prześlij swoją aplikację.

Cenimy inicjatywę, pasję i zaangażowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Geis PL

Grupa Geis to międzynarodowa firma logistyczna. W Polsce posiada 21 oddziałów, zatrudniając tym samym blisko 450 pracowników. Geis PL oferuje transport palet i przesyłek częściowych lub indywidualnych, transport całopojazdowy (FTL), logistykę kontraktową i opakowania. Firma zapewnia swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu na najwyższym poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851