Sales Manager
  • Warszawa, Włochy
mazowieckie, Warszawa, Włochy, mazowieckie, Polska
Styl Drzewa Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Witaj w Styl Drzewa - miejscu, gdzie otwieramy drzwi do nieograniczonych perspektyw! Jesteśmy międzynarodową firmą z pasją zajmującą się produkcją najwyższej jakości drzwi, podłóg i schodów dębowych. Działamy kompleksowo od pozyskania surowca po jego obróbkę, produkcję, sprzedaż i montaż. Mamy kontrolę na każdym etapie procesu. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności i kreatywność będą docenione, to właśnie znalazłeś/znalazłaś idealne miejsce!

Opis stanowiska
  • Wsparcie i rozwój zespołu sprzedażowego, pomagając każdemu członkowi rozwinąć swój pełen potencjał i osiągać przy tym nowe rekordy w wynikach sprzedażowych.
  • Osiąganie celów sprzedażowych oraz rozwijanie obszaru sprzedażowego.
  • Analiza wskaźników sprzedażowych, wyciąganie wniosków oraz podejmowanie trafnych decyzji.
  • Odpowiedzialność za budowanie oraz wdrażanie strategii sprzedażowych, dostosowanych do dynamicznie zmieniającego się rynku.
  • Rozwój  i optymalizacji procesów sprzedażowych.
  • Kreowanie silnej kultury zespołowej, budując pozytywną atmosferę poprzez jasną i klarowną komunikację.

Wymagania
  • Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedażowym.
  • Twój atut to umiejętność efektywnego zarządzania rozproszonym, kilkuosobowym zespołem sprzedażowym.
  • Dobrze wiesz jak stworzyć, zoptymalizować oraz skutecznie wdrążyć proces sprzedażowy.
  • Brałeś udział w opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych strategii sprzedażowych.
  • Potrafisz łączyć kropki, analizować dane i podejmować trafne decyzje.
  • Skutecznie się komunikujesz oraz masz zdolność do prowadzenia efektywnych negocjacji.
  • Szybko i skutecznie reagujesz na problemy związane ze sprzedażą oraz kreatywnie podchodzisz do ich rozwiązywania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kategorii B: oraz mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Oferujemy dwuskładnikowe wynagrodzenie oraz premię zależną od wyniku sprzedażowego.
  • Stabilne zatrudnienie: Zależy nam na długotrwałej współpracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, abyś mógł/mogła skupić się na rozwijaniu swojej kariery.
  • Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód z możliwością do wykorzystania w celach prywatnych, laptop i telefon.
  • Rozwój zawodowy: U nas masz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Cenimy ambicje oraz wspieramy. Twój sukces to nasz sukces!
  • Oferujemy współpracę na lata w jedynym obszarze, który nigdy nie zaznał trudności.

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353