Sales Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
unityhub lawyers kancelaria prawna
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
Dotarcie do nowych potencjalnych Klientów
Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy
Rozpoznawanie, badanie i kreowanie potrzeb Klientów
Analiza rynku w zakresie nawiązania potencjalnych relacji biznesowych - raz pozyskany Klient jest Twoim klientem
Monitorowanie efektów kampanii i ustalanie z Klientem wspólnej strategii
Realizacja i rozwój przyjętej strategii marketingowej firmy
Realizowanie założeń sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów i usług
Prowadzenie prezentacji sprzedażowych
Praca na systemie CRM
Raportowanie bieżących działań
Nasze wymagania
Nastawienie na cel
Zdolności negocjacyjne
Głowa pełna pomysłów
Komunikatywność i pozytywne nastawienie
Łatwość w nawiązywaniu długotrwałych relacji
Znajomość języka obcego (angielski lub rosyjski lub ukraiński lub niemiecki) z uwagi na klientów obcojęzycznych
To oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
Przyjazne i inspirujące środowisko pracy
Komputer, telefon, inne sprzęty i narzędzia niezbędne do pracy
Udostępnione auto
Dostęp do wielu imprez/wydarzeń biznesowych lokalnych i międzynarodowych
Szkolenia produktowe i inne pokrewne, niezbędne do polepszania umiejętności sprzedażowych w tym psychologiczne
Benefity
dofinansowanie nauki języków
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
dofinansowanie do opieki medyczne

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238