Sales Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Randstadjest globalnym liderem branży HR. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych, outsourcing kadr i płac oraz outplacement.Randstadjest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży.

Do naszego zespołu strategicznej sprzedaży usług HR poszukujemy doświadczonej osoby na stanowiskosales manager.

Dołącz do nas, a będziesz mieć możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji i pracy przy kompleksowych usługach rekrutacyjnych.

Oczekujemy

  • min. 3 - 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług B2B (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług HR lub usług outsourcingowych, szkoleniowych, logistycznych, produkcyjnych),
  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i analitycznych,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji ze stanowiskami C-level oraz wyższą kadrą managerską,
  • systematyczności w działaniu w tym w raportowaniu w CRM,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie spotkań z klientami (min. B2/C1),
  • mobilności (odbywamy spotkania z klientami w danych regionie, oraz wspieramy w ramach potrzeby inne regiony),
  • zaangażowania i chęci do podjęcia długofalowej współpracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • mobilny charakter pracy, przy jednoczesnej pracy w trybie hybrydowym
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne,
  • ubezpieczenie na życie w PZU,
  • kartę lunchową,
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport),
  • workation,
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków,
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny,
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek,
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego,
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych,
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat,
  • pakiet weterynaryjny,
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej,
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad

Zadania

  • pozyskiwanie współpracy z wybranymi klientami w województwach: pomorskim, warmińsko - mazurskim i części województwa kujawsko pomorskiego na usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacje stałe (blue collar oraz white collar)
  • budowanie i utrzymywanie relacji z prospektem, na poziomie kadry managerskiej,
  • identyfikacja i walidacja prospektów strategicznych w przypisanym regionie,
  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na wskazanym terenie w oparciu i w zgodzie z priorytetami strategicznymi Randstad w Polsce,
  • realizacja tygodniowych i kwartalnych KPIs ilościowych (ABFS) oraz targetu sprzedażowego,
  • budowanie wizerunku eksperta/ekspertki na zewnątrz firmy poprzez udział w branżowych konferencjach, wystąpieniach publicznych,
  • monitorowanie konkurencji,
  • badanie potrzeb klientów, prezentowanie ofert handlowych i współudział w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz podpisywanie umów handlowych do poziomu odpowiedzialności zgodnych z polityką firmy,
  • stała współpraca z Menedżerami i Managerkami zaangażowanymi w proces sprzedaży, realizacji i obsługi klienta,
  • rejestracja kontaktów biznesowych / projektów w CRM,
  • terminowe raportowanie wyników do przełożonej,
  • stałe podnoszenie swoich kompetencji niezbędnych do prawidłowego i efektywnego procesu realizacji zadań.

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536