Sales Manager
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
BRIGADE ELECTRONICS (POLSKA) sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem sprzedaży produktów Brigade
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z celami firmy.
  • Prowadzenie systemu CRM, analiza danych sprzedażowych i raportowanie wyników.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję.
  • Udział w targach branżowych i konferencjach.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, zarządzanie zamówieniami i przetargami.
  • Organizacja szkoleń produktowych dla klientów.
  • Umawianie spotkań z klientami.
  • Raportowanie wyników sprzedaży i kontrola kosztów.
  • Komunikacja z centralą w sprawach dotyczących polskiego rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta. Mile widziane w branży motoryzacyjnej (OEM, Producenci maszyn użytkowych).
  • Znajomość obsługi systemów CRM i analiza danych.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzanie projektami.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania lub marketingu.
  • Gotowość do podróży służbowych/również jazda po Polsce firmowym vanem
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Brigade Electronics Od 1976 roku jest liderem na rynku urządzeń zmniejszających ryzyko kolizji, oferującym rozwiązania pasujące do wszystkich pojazdów użytkowych.

Jesteśmy innowacyjnym producentem systemów wykrywania i monitorowania niebezpieczeństw na drogach, które pomogły uchronić już niejedno zdrowie i życie.

Inwestujemy zarówno w ludzi, jak i w technologię. Każdy w rodzinie Brigade rozumie

znaczenie dostarczanych przez nas produktów i usług, które pracują w najbardziej wymagających warunkach.

Organizacja Brigade Group z siedzibą w Wielkiej Brytanii posiada

zależne spółki w Polsce, USA, Kanadzie, Niemczech, Francji, Włoszech i

Holandii oraz prowadzi sprzedaż w ponad 80 krajach na całym świecie za pośrednictwem dużej sieci krajowych dystrybutorów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BRIGADE ELECTRONICS (POLSKA) sp. z o.o. z siedzibą w: Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: info@brigade.com.pl.

  • Praca Kielce
  • Manager Kielce
  • Account manager Kielce
  • Project Manager Kielce
  • Product manager Kielce
  • HR Manager Kielce
  • Content Manager Kielce
  • Key Account Manager Kielce
  • Business Development Manager Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509