Sales manager
  • Opole
sales manager
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Do naszego zespołu strategicznej sprzedaży usług HR poszukujemy doświadczonego sales managera. Zapraszamy, jeśli szukasz możliwości dołączenia do mocno rozpoznawalnej marki oraz możliwości realnego wpływu na rozwój organizacji i pracy przy kompleksowych usługach rekrutacyjnych.

Oczekujemy

  • min. 3 - 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • umiejętności budowania długofalowych relacji ze stanowiskami C-level oraz wyższą kadrą managerską
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych i analitycznych
  • systematyczności w działaniu w tym w raportowaniu w CRM
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie spotkań z klientami (min. B2/C1)
  • mobilności (odbywamy spotkania z klientami w danych regionie, oraz wspieramy w ramach potrzeby inne regiony)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • mobilny charakter pracy, przy jednoczesnej pracy w trybie hybrydowym
  • szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, dodatkowe dni urlopu, parkiet weterynaryjny i to nie wszystko!)
  • możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), czy sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertami Randstad

Zadania

  • odpowiedzialność za pozyskanie wybranych klientów w obszarze działania dla danego regionu na usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych (white collar, blue collar)
  • budowanie i utrzymywanie relacji z prospektem, na poziomie kadry managerskiej
  • identyfikacja i walidacja prospektów strategicznych, w podległym regionie
  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na wskazanym terenie w oparciu i w zgodzie z priorytetami strategicznymi Randstad w Polsce
  • realizacja tygodniowych i kwartalnych KPIs ilościowych (ABFS) oraz targetu sprzedażowego
  • budowanie wizerunku eksperta na zewnątrz firmy poprzez udział w branżowych konferencjach, wystąpieniach publicznych
  • monitorowanie konkurencji
  • badanie potrzeb klientów, prezentowanie ofert handlowych i współudział w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz podpisywanie umów handlowych do poziomu odpowiedzialności zgodnych z polityką firmy
  • stała współpraca z Menedżerami zaangażowanymi w proces sprzedaży, realizacji i obsługi klienta
  • rejestracja kontaktów biznesowych / projektów w CRM
  • terminowe raportowanie wyników do przełożonego
  • stałe podnoszenie swoich kompetencji niezbędnych do prawidłowego i efektywnego procesu realizacji zadań

  • Praca Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Account manager Opole
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • Business Development Manager Opole
  • Key Account Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544