Sales Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Omega Code Sp. z o.o.
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie spersonalizowanych ofert rozwiązań oraz organizowanie spotkań, planowanie i dostarczanie przekonujących prezentacji typu proof of concept
  • Zarządzanie procesem sprzedaży, w tym odpowiadanie na RFI i RFP oraz dostarczanie niezbędnych dokumentów
  • Monitorowanie trendów rynkowych, produktów i działań konkurencji
  • Organizacja działań oraz zarządzanie kalendarzem zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie ofert
  • Raportowanie bieżących działań w systemach wewnętrznych
  • Opracowywanie i realizacja strategii targetowania i dotarcia do nowych klientów

Poszukiwane kompetencje

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane potwierdzenie stosownymi certyfikatami
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów oraz ustalania priorytetów
  • Wysokie umiejętności prezentacji oraz doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy z wieloma interesariuszami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi
  • Otwartość na nowe produkty i usługi oraz doświadczenia w sprzedaży B2B

Oferujemy

  • Ciekawe i pełne wyzwań zadania
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Inne benefity: dopłata do karty Multisport, pakietu medycznego, wyjazdy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662