Sales manager
  • dolnośląskie
dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
ElectroTile Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Electrotile jest producentem zaawansowanych rozwiązań BIPV i smart home dla nowoczesnych budynków. Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie. W tym czasie zainstalowaliśmy kilka tysięcy instalacji fotowoltaicznych, co pozwoliło nam na opracowanie nowatorskich rozwiązań w oparciu o realne potrzeby naszych klientów. Obecnie w naszej ofercie znajdują się produkty zaprojektowane przez nas i produkowane w Polsce, które łączą w sobie ekologiczność, zaawansowanie technologiczne i design na najwyższym poziomie. Staramy się zwiększać świadomość tego, jak pożyteczne jest wytwarzanie energii elektrycznej z energii odnawialnej i innych przyjaznych dla klimatu źródeł energii. Wierzymy, że w dłuższej perspektywie będzie to miało ogromny pozytywny wpływ na nasze środowisko.

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie architektury solarnej
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Telefoniczna obsługa zainteresowanych klientów premium
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Szukanie najkorzystniejszego rozwiązania dla Klienta i negocjacje handlowe
  • Bycie ciągle „Top” w branży i w nowościach rynkowych.

Nasze wymagania

  • Praktyka w zarządzaniu sprzedażą w podległym regionie
  • Ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów sprzedażowych – zatrudniamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach
  • Pewna siebie postawa, wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji i sprzedaży telefonicznej
  • Wysoka aktywność w terenie, prawo jazdy kat „B”,
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - nasi najlepsi specjaliści to wysoko dochodowi przedsiębiorcy.

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej Spółce, nastawionej na klienta i rozwój swoich kompetencji oraz wspaniały produkt, z którego będziesz dumny
  • Atrakcyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: pensja podstawowa oraz wysokie prowizje sprzedażowe bez górnego limitu.
  • Niezbędne NARZĘDZIA: samochód służbowy, laptop, telefon służbowy, dedykowany system CRM, materiały marketingowe
  • Baza leadów zainteresowanymi produktami premium
  • Wysokiej jakości PRODUKTY
  • SZKOLENIA i wsparcie produktowe oraz COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce
  • Możliwość ROZWOJU i awansu

  • Praca dolnośląskie
  • Manager dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696