Sales Manager – Systemy Magazynowania Energii
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Corab S.A.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji biznesowych z klientami w zakresie systemów magazynowania energii
  • identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów, udział w opracowaniu koncepcji nowych produktów w zakresie systemów magazynowania energii
  • bieżące pozyskiwanie informacji na temat rynku oraz potencjalnych kontrahentów, w tym analizowanie ich potrzeb i oczekiwań
  • przeprowadzanie analityki „business case” wraz z analizą ryzyka
  • organizacja, udział i prowadzenie spotkań z klientami
  • przygotowywanie ofert i propozycji handlowych dla nowych i obecnych klientów
  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy
  • przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych
  • reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym produktów własnych jak i rozwiązań projektowych w zakresie magazynowania energii, lub w segmencie B2B sektora energetyki , OZE i przemysłu
  • wykształcenie wyższe ( mile widziana energetyka/ elektryka / elektronika lub pokrewne )
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów
  • analityczne myślenie oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • doświadczenie w sprzedaży złożonych technologicznie produktów
  • doświadczenie w negocjowaniu kontraktów handlowych
  • otwartość na naukę / poznanie zagadnień technologicznych związanych z produktem
  • dobra organizacja pracy / samodzielność / asertywność/praca zespołowa
  • dyspozycyjność do podróży służbowych
  • znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)
  • doświadczenie w branży magazynów energii, elektrycznej, elektronicznej lub automotive

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • prywatna opieka medyczna w Medicover
  • kartę Sportową Medicover
  • wczasy pod Gruszą

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544