Sales Executive
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Nasz klient to renomowana firma działająca w branży logistycznej, oferująca kompleksowe usługi na skalę międzynarodową. Z bogatym doświadczeniem i własnymi biurami rozsianymi po całym świecie, wraz z siecią zaufanych partnerów, nasz klient zapewnia niezawodne rozwiązania transportowe, w tym transport morski, lotniczy, intermodalny, a także specjalistyczną pomoc humanitarną, obsługę projektów specjalnych, cła i magazynowanie.Jeśli jesteś gotowy na wyzwania w dynamicznie rozwijającej się branży i chcesz być częścią globalnego zespołu, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług TSL (preferowany transport morski)

- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

- Prawo jazdy kat.B

- Orientacja na realizację określonych celów

- Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji

Dodatkowe atuty:

- baza klientów z którymi kandydat ma wypracowane relacje

Oferujemy:

- Atrakcyjny system premiowy

- Zatrudnienie w oparciu o B2B/UoP

- płatny urlop

- Narzędzia umożliwiające realizację zadań (laptop, telefon, samochód)

- Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport)

- przyjazna atmosfera i nieformalna kultura pracy

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi

- Aktywna sprzedaż usług TSL

- Przygotowywanie ofert handlowych i wycen

- Realizacja założeń i celów sprzedażowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080