Sales Development Representative (Wsparcie procesów outboundowych)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Salesbook
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Salesbook to innowacyjne narzędzie sprzedażowe i prezentacyjne dla zespołu doradców mobilnych, których zadaniem jest dotarcie do klienta, analiza jego potrzeb oraz zaprezentowanie i konfiguracja produktu. Jako pierwsza firma w Polsce dostarczamy kompletną platformę realizującą ideę Sales Enablement.

Rozwijamy się jako polsko-brytyjski start-up z biurami w Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu i Londynie. Z pomocą zewnętrznych inwestorów Venture Capital wychodzimy na szerokie wody, dostarczając nasz produkt firmom z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Singapuru. Już dziś z naszego rozwiązania korzystają renomowane marki globalne takie jak Orange czy Unum.

Salesbook zdobył także liczne nagrody, m.in. European Startup Days Challenge, Wolves Summit Startup Challenge oraz UiPath Automation Award.

Opis stanowiska

Jako Sales Development Representative będziesz odpowiadać za:

  • Planowanie, tworzenie i realizację kampanii marketingowych outbound (marketing automation, mailing tradycyjny);
  • Współpracę z zespołem sprzedażowym w celu generowania leadów i zwiększania efektywności kampanii;
  • Tworzenie i optymalizację treści marketingowych pod kątem skuteczności przekazu;
  • Monitorowanie i analizę wyników kampanii outbound, przygotowywanie raportów i rekomendacji;
  • Wykorzystywanie narzędzi marketing automation do zarządzania i optymalizacji kampanii.

Nasze oczekiwania

Od kandydata na stanowisko Sales Development Representative wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze marketingu outbound;
  • Znajomości narzędzi marketingowych, takich jak np. Lemlist, Woodpecker czy Outreach;
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz interpretowania danych marketingowych;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Kreatywności, samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Nasza oferta

Salesbook to innowacyjny startup, który stworzył wyjątkową kulturę organizacyjną. Kandydaci w jej ramach mają szansę na realizację swoich celów zawodowych oraz rozwój w różnych kierunkach kompetencyjnych. W ramach współpracy możesz liczyć na:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub inna wybrana forma współpracy),
  • motywujący system premiowy zwiększający wynagrodzenie podstawowe,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • budżet na szkolenia i wyjazdy,
  • pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia,
  • profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy,
  • kartę Multisport.

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238