Sales Development Representative (SDR)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Naszym klientem jest dynamiczna firma działająca w branży consultingowej, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości usług i rozwiązań dla klientów. Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Business Development Representative, która będzie odpowiedzialna za rozwój i zarządzanie relacjami z potencjalnymi klientami oraz wsparcie procesu sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowana znajomość branży szkoleniowej.
  • Proaktywność i własne inicjatywy usprawniające sprzedaż
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Swoboda w kontaktowaniu się i nawiązywaniu kontaktu z klientem przez telefon, e-mail i media społecznościowe
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Zorientowanie na osiąganie celów i wyników.
  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista i standardy obsługi klienta.
  • Znajomość narzędzi typu CRM.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach.
  • Niekorporacyjne środowisko pracy i przyjazna atmosfera

Obowiązki:

  • Identyfikacja i pozyskiwanie potencjalnych klientów poprzez różne kanały, w tym badania rynku, sieciowanie, konsultacje branżowe itp.
  • Znajdowanie odpowiednich punktów kontaktowych
  • Budowanie i dbanie o relacje z klientami Identyfikacja i pozyskiwanie potencjalnych klientów poprzez różne kanały, w tym badania rynku, sieciowanie, konsultacje branżowe itp.
  • Budowanie i dbanie o relacje z klientami poprzez aktywne kontaktowanie się z nimi, inspirowanie, prezentacje usług oraz dostarczanie wartościowych informacji i rozwiązań.
  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań, dostosowanych do ich wymagań i oczekiwań.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym - umawianie spotkań handlowych
  • Codzienna praca z CRM, aktualizacja i rozwój bazy kontaktów
  • Praca na dedykowanych kampaniach marketingowo-sprzedażowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293