Sales Consultant
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Visline
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów potrzebujących usług transportu drogowego dla swoich produktów.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i zrozumienie ich potrzeb w zakresie logistyki.
  • Współpraca z działem spedycji celem przygotowania jak najbardziej atrakcyjnych ofert dla klientów.
  • Udział w przetargach transportowych u zarówno średnich klientów, jak i dużych korporacji.
  • Prezentacja ofert i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Negocjacje warunków handlowych i przygotowywanie umów handlowych.

Podział czasu pracy

  • 30% Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • 15% Budowanie relacji z klientamii współpraca z działem spedycji
  • 20% Udział w przetargach transportowych
  • 20% Prezentacja ofert i negocjacje warunków handlowych
  • 15% Bezpośrednie pozyskiwanie klientów na targach branżowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalistę ds. Sprzedaży w branży transportowej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność radzenia sobie z presją i podejmowania szybkich decyzji.
  • Umiejętność analizy danych i trendów, w celu podejmowania strategicznych decyzji.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania, logistyki lub pokrewnych dziedzin.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania: Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii.
  • Dodatkowe premie: Oferujemy dofinansowania świąteczne, urodzinowe oraz na wakacje.
  • Stabilność i rodzinną atmosferę: Nasza firma to miejsce gdzie jest po prostu dobrze. Pracując tu utrzymasz work life balance.
  • Możliwości rozwoju zawodowego: Oferujemy wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz realizację Twoich celów zawodowych.
  • Komfortowe i nowoczesne biuro: Pracujemy w komfortowym i nowoczesnym biurze wyposażonym w najnowsze technologie, co zapewnia wygodne i efektywne środowisko pracy.
  • Dbanie o zdrowie i aktywność: Zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe, abyś mógł/mogła zadbać o swoje zdrowie i aktywność.
  • Dodatki i korzyści: Oprócz wymienionych korzyści, oferujemy również pizzę w piątki, owocowe dni oraz relaksacyjne masażu biurowe, byś mógł/mogła odpocząć i zregenerować siły.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • pikniki rodzinne
  • masaże biurowe
  • work life balance

Opis Stanowiska

Witaj w naszym innowacyjnym świecie transportu! Jesteśmy dynamiczną firmą transportową, która poszukuje utalentowanego Specjalisty ds. Sprzedaży, gotowego na wyzwanie rozwijania naszego portfela kluczowych klientów. Już teraz współpracujemy z markami takimi jak P&G, Unilever, Amazon, Volkswagen, ale nadal pragniemy więcej! Na tym stanowisku będziesz zarządzać relacjami z klientami oraz współpracować z zespołami spedycyjnymi z całej Polski. Dołącz do nas i pomóż nam kontynuować naszą ekscytującą podróż w branży transportowej!

Visline

Wysoka terminowość dostaw, fachowość personelu, a także duża elastyczność i komunikatywność to atuty, które doceniają stali Klienci i Podwykonawcy firmy. Dzięki posiadaniu własnej bazy samochodów expressowych (DMC 3,5 t/7.5t), a także bogatego portfela przewoźników FTL jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego, jeżeli chcesz pracować w firmie, w której zespół tworzą ludzie z pasją, dbający o przyjacielski klimat, a system benefitów i wynagrodzeń przyciąga na lata - to zaaplikuj na to ogłoszenie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458