Sales & Growth Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Assembly Digital Commerce
4. 9. 2024

Kontrakt B2B

Warszawa - hybrydowo

Opis firmy:

Najnowszy projekt, do którego poszukujemy osoby na stanowisko Sales & Growth Manager, należy do Grupy Stagwell – globalnej sieci, która zrzesza ponad 70 wiodących firm marketingowych na świecie. Jako liderzy w branży, realizujemy innowacyjne i inspirujące projekty, które kształtują przyszłość marketingu. Nasi pracownicy mają okazję brać udział w tworzeniu wyjątkowych rozwiązań oraz angażować się w inicjatywy, które wyznaczają nowe standardy. Nasze motto: „Together, We Are Transforming Marketing”, doskonale oddaje naszą misję i ducha współpracy, który nas napędza.

Zakres obowiązków:

•       Generowanie leadów i budowanie bazy potencjalnych klientów.

•       Opracowywanie i wdrażanie strategii pozyskiwania klientów, w tym kampanii outbound i social selling.

•       Bezpośrednie nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami.

•       Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi do identyfikacji, kwalifikacji i konwersji leadów.

•       Współpraca z zespołem marketingu w celu optymalizacji generowania leadów i lejka sprzedażowego.

•       Identyfikacja nowych segmentów rynku i możliwości ekspansji.

•       Doradztwo w zakresie organizacji i optymalizacji pracy zespołu projektowego (Client Partnerów) oraz wspieranie jego członków w realizacji założonych celów sprzedażowych

•       Tworzenie i wdrażanie długoterminowych strategii zwiększania przychodów zgodnych z celami firmy.

•       Monitorowanie i analiza wskaźników wydajności, dostosowywanie strategii w razie potrzeby.

•       Identyfikacja i wdrażanie optymalizacji procesów oraz innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

•       Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, szczególnie w usługach lub produktach związanych z badaniami, analizą danych i consultingiem.

•       Udokumentowane sukcesy w sprzedaży złożonych produktów lub usług

•       Dogłębna znajomość rynku badań i analiz, w tym kluczowych graczy, trendów i wyzwań branżowych.

•       Doświadczenie w identyfikowaniu i docieraniu do klientów korporacyjnych i sektora publicznego.

•       Zrozumienie procesów analizy danych, badań rynkowych i metodologii badawczych.

•       Umiejętność przekładania złożonych rozwiązań na jasne propozycje sprzedażowe

•       Biegłość w prowadzeniu procesów sprzedaży konsultacyjnej

•       Doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów lub usług analitycznych, w tym opracowywanie strategii wejścia na rynek.

•       Preferowane doświadczenie w pracy ze startupami lub szybko rozwijającymi się firmami, gdzie kluczowe są elastyczność i adaptacyjność.

•       Zdolność do prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych z dużymi i małymi klientami.

•       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język polski na poziomie ojczystym.

Dlaczego to wyjątkowa szansa?

Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

Benefity:

•       Możliwość współpracy w formie hybrydowej.

•       Płatna przerwa w świadczeniu usług na umowie B2B.

•     Prywatna opieka medyczna

•       Dostęp do platformy wellbeingowej.

•       Dostęp do platformy do nauki języków.

Nasz proces rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
  2. Podpisanie umowy NDA.
  3. Rozmowa w naszym biurze w warszawskim Centrum Koneser.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544