Sales Administrator/Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Sales Administrator

Lokalizacja: Hybrydowo 2 dni - Warszawa
Branża: farmaceutyczna
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 55 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP lub 1 miesiąc
Współpraca: długofalowa

Obowiązki:
Poszukujemy Specjalisty ds. Analiz Sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu sprzedaży. Będziesz odpowiedzialny za wsparcie zespołu poprzez dokładne i skrupulatne analizy oraz zarządzanie danymi w systemach wewnętrznych, a także w programie Excel.

Wymagania podstawowe:
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy z zaawansowanym Excelem (tabele przestawne, mile widziane makra)
  • Znajomość pracy w systemie SAP
  • Wysoka dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Zaangażowanie i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Dodatkowe/Preferowane wymagania:
  • Umiejętność tworzenia makr w Excelu
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość SQL
  • Znajomość Power BI
  • Znajomość systemu Pharma prom

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa z Klientem – spotkanie online
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Jesteśmy agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392