Sales Administration Specialist (Export markets)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 10. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, producenta rozwiązania z zakresu urządzeń elektrycznych i elektronicznych dla przemysłu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Sales Administration Specialist (Export markets).

Posiadasz doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku? W bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem ukraińskim? Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Nie czekaj – aplikuj!

Oczekujemy

  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze Klientów zagranicznych
  • Bardzo dobrej znajomości języka ukraińskiego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości w obszarze wystawiania faktur i innych dokumentówsprzedażowych
  • Dobrej znajomości programów MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)
  • Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Otwartości, komunikatywności i umiejętności współpracy z różnymi pionami biznesu
  • Dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta lunchowa, dodatek do dojazdu do pracy, prywatna opieka medyczna)
  • Pracę w godzinach biurowych
  • Hybrydowy system czasu pracy
  • Komfortowe biuro zlokalizowane w dzielnicy Włochy

Zadania

  • Obsługa klienta eksportowego
  • Wprowadzanie i procesowanie zamówień w systemie SAP (wystawianie faktur sprzedażowych oraz korekt)
  • Weryfikacja dostępności urządzeń oraz statusu płatności
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. logistyka, księgowość
  • Odpowiedzialność za dokumentację celną
  • Rejestracja kartotek klientów
  • Monitorowanie dostaw oraz dbałość o dobre i długofalowe relacje z klientami
  • Bieżąca współpraca z magazynem, operatorem logistycznym oraz z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889