Safety Coach / HSE Specialist
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
19. 4. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań służby BHP
  • Inicjowanie działań i opiniowanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP
  • Wsparcie dla przypisanych obiektów pod kątem BHP
  • Wizyty na obiektach zgodnie z opracowanym harmonogramem (70% pracy w terenie: Warszawa-Łódź-Poznań lub Warszawa - Pomorze)
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz tematycznych
  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP
  • Czynny i aktywny udział w promowaniu kultury BHP wśród pracowników, współpracowników i klientów poprzez wizyty, pogadanki, warsztaty, rozmowy, szkolenia, kampanie
  • Analiza oraz opracowywanie dokumentacji wypadków przy pracy, na równi, w drodze do pracy i innych zdarzeń wypadkowych oraz realizacja działań korygujących przy współpracy z operacjami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe BHP (warunek konieczny)
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190