Rzeźnik / Rozbieracz - Wykrawacz
  • Starowa Góra
łódzkie, Starowa Góra, łódzkie, Polska
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozbiór i klasyfikacja mięsa wieprzowego lub przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa drobiowego,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola parametrów rozbioru mięsa oraz parametrów jego przechowywania,
  • współpraca z innymi działami produkcji przetwórczej i magazynami,
  • mycie i dezynfekcja maszyn.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • książeczka z ważnymi badaniami sanitarno – epidemiologicznymi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • darmowe posiłki w stołówce zakładowej
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna współfinansowane przez pracodawcę oraz ubezpieczenie grupowe dla siebie i członków rodziny
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży spożywczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584