RZEŹNIK – TRYBOWANIE wieprzowiny lub baraniny - praca bez z
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Euro Work
1. 6. 2024

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Dla naszego klienta w Norwegii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
RZEŹNIK – TRYBOWANIE wieprzowiny lub baraniny
- praca bez znajomości języka! Od zaraz!
Miejsce pracy: TØNSBERG
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / do ustalenia z Pracodawcą
Czas trwania projektu: praca do 15 sierpnia – dla wybranych osób oferta kontraktu na następne 6 miesięcy
Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonych rzeźników do pracy przy trybowaniu wieprzowiny lub baraniny w dużym zakładzie . Praca polega na obróbce mięsa wieprzowego lub baraniny oraz odbywa się na taśmie.
Wymagania:
Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z nożem ( wołowina/wieprzowina / baranina )
Zaangażowanie oraz pracowitość
Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
Co możemy Ci zaoferować?
Stawka w wysokości 295-300 NOK/h (podstawa 162,05 NOK + bonus 135-140 NOK)
Dodatek stażowy: od 6,80 NOK/h do 24,80 NOK /h w zależności od lat stażu
Dodatek urlopowy w wysokości +12% wypłacany raz w roku
Pomoc w pokryciu kosztów dojazdu do Norwegii – 500 NOK dodawane do 1 pensji
Praca na podstawie umowy o pracę na norweskich warunkach
Stabilną pracę w przyjaznym środowisku w zmotywowanym zespole
Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
Możliwość współpracy na dłuższy czas
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

  • Praca Katowice
  • Rzeźnik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080