RZEMIEŚLNIK W ODDZIALE GOSPODARCZYM W SĄDZIE OKRĘGOWYM W KATOWICACH (OK.110.2.23.2024) (0,5 ETATU)
  • Katowice
Katowice, Francuska 38, 40-028 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
SĄD OKRĘGOWY W KATOWICACH
5. 9. 2024
od 2 350 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Dodatkowe informacje oraz wymagane dokumenty i oświadczenia na stronie: https://katowice.so.gov.pl/konkurs-o-sygnaturze-ok1102232024-na-stanowisko-rzemieslnika-w-oddziale-gospodarczym-w-sadzie-okregowym-w-katowicach-w-wymiarze-05-etatu,new,m1,168.html,1319
- DYREKTOR SĄDU OKRĘGOWEGO W KATOWICACH ogłasza nabór na stanowisko rzemieślnika w Oddziale Gospodarczym w Sądzie Okręgowym w Katowicach (0,5 etatu)
- Osoby poszukujące nowych wyzwań lub zmian w życiu zawodowym, Dyrektor Sądu zaprasza do udziału w procesie rekrutacji.
- Liczba wolnych stanowisk: 1 stanowisko w wymiarze 0,5 etatu (liczba stanowisk może ulec zwiększeniu)
- Oznaczenie naboru: OK.110.2.23.2024
Zakres zadań:
1) drobne bieżące naprawy i regulacje (np. urządzeń sanitarnych, urządzeń biurowych itp.) za pomocą podręcznych narzędzi ręcznych lub elektronarzędzi;
2) naprawa mebli, wykładzin podłogowych, stolarki okiennej i drzwiowej, zamków i innego wyposażenia wnętrz;
3) przenoszenie i dźwiganie przedmiotów zgodnie z przepisami BHP, m.in.: prace przy rozładunku i przemieszczaniu mebli, wyposażenia wnętrz, materiałów biurowych, poczty i innych towarów;
4) wykonywanie prac porządkowych i ogrodniczych (np. koszenie trawy, zamiatanie liści itp.);
5) wykonywanie drobnych prac remontowych i malarskich;
6) wykonywanie prac na wysokości.
Oferta obejmuje:
1) stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - 0,5 etatu;
2) elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy (rozpoczęcie pracy w przedziale od 7:00 do 8:00);
3) konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze;
4) możliwość uzyskania uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (elektryczne G1, uprawnienia G2);
5) dodatek za wieloletnią pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami;
6) dodatkowe wynagrodzenie roczne zgodnie z obowiązującymi przepisami;
7) dofinansowanie do okularów lub soczewek;
8) szeroki wachlarz świadczeń socjalnych:
- dofinansowanie do karty sportowej, wczasów pod gruszą;
- pożyczki remontowe;
- wycieczki integracyjne dla pracowników oraz dzieci pracowników;
- pomoc finansową dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej;
9) ciekawą pracę w zgranym zespole.
- Miejsce wykonywania pracy: Sąd Okręgowy w Katowicach (ul. Francuska lub ul. Andrzeja).

Inne wymagania
Wymagania konieczne:
1) pełna zdolność do czynności prawnych;
2) niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
3) przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
4) wykształcenie zawodowe;
5) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku (zdolność do wykonywania pracy fizycznej, praca na wysokości);
6) komunikatywność, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych, dyspozycyjność.
Wymagania mile widziane:
1) umiejętność dobrej organizacji pracy;
2) odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu;
3) wysoki poziom wiedzy ogólnej i kultury osobistej;
4) posiadanie kwalifikacji uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (uprawnienia G1);
5) posiadanie kwalifikacji uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych na stanowisku eksploatacji (uprawnienia G2);
6) posiadanie uprawnień G2 w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń wytwarzających, przesyłających ciepło (wymiennik ciepła);
7) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Rzemieślnik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544