RZEMIEŚLNIK SPECJALISTA - ELEKTRYK
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
AGENCJA WYWIADU
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia służące nabywaniu nowych lub podnoszeniu posiadanych kwalifikacji,
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, nauka języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie wypoczynku.

Zakres zadań:

  • bieżąca kontrola działania urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na terenie obiektów pracodawcy,
  • konserwacja i zapewnienie prawidłowej eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na terenie obiektów pracodawcy,
  • wymiana zużytych elementów instalacji elektrycznej,
  • usuwanie awarii, naprawa wadliwie pracujących elementów instalacji elektrycznej,
  • asysta przy usuwaniu awarii instalacji elektrycznej,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych w ramach kontroli pięcioletniej,
  • identyfikacja zagrożeń związanych z występowaniem sygnałów nieprawidłowej pracy  urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, zgłaszanie informacji przełożonym wraz z proponowanym rozwiązaniem,
  • bieżące i zgodne z przepisami dokumentowanie wykonanych prac,
  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach ruchu elektrycznego oraz na stanowisku pracy,
  • podstawowa konserwacja użytkowanych narzędzi, urządzeń i maszyn,
  • nadzór nad pracownikami firm zewnętrznych,

Wymagamy:

  • ukończenie szkoły zawodowej lub średniej o profilu elektrycznym,
  • posiadanie aktualnych świadectw kwalifikacyjnych uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji oraz na stanowisku dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montaży, prac kontrolno-pomiarowych dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1 kV, , zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń automatyki regulacji kompensacji mocy biernej,
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi i konserwacji instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Szczegóły dotyczące wymogów formalnych, znajdują się w zakładce "REKRUTACJA" na naszej stronie internetowej www.aw.gov.pl/rekrutacja.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

  • Praca Warszawa
  • Rzemieślnik Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563