Rydzyna, ochrona
  • Rydzyna
Rydzyna, Rydzyna, Wielkopolskie, Polska
Impel
11. 6. 2024

HR For Business, spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY
Lokalizacja: Rydzyna, zakład produkcyjny
Dni i godziny pracy: pon - ndz, zmiany 12h
Zakres obowiązków: kontrola osób, wypełnianie książki służb , wykonywanie obchodów, monitoring
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie od zaraz
profesjonalne przeszkolenie
umowę zlecenie
wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 15-tego każdego miesiąca
pełne umundurowanie
miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego
Wymagania:
podstawowa znajomość obsługi komputera
doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, biurowych lub logistycznych
kultura osobista i opanowanie
spostrzegawczość i podzielna uwaga
Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 013 363
Wysyłając CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 – 304), przy ul. Słonimskiego 1.

  • Praca Rydzyna
  • Rydzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055