Ruby on Rails Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
HEALTH NETWORKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Ruby on Rails
  • Firebase
  • JavaScript
  • Git
  • HTML
  • CSS
  • AWS
  • Looker

about-project :

  • Jeżeli pasjonuje Cię praca nad projektami, które mają realny wpływ na zdrowie i dobrostan ludzi, dołącz do nas! Poszukujemy doświadczonego programisty, który pomoże nam rozwijać i utrzymywać nasze aplikacje.

responsibilities :

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji opartych o Ruby on Rails.
  • Implementacja i optymalizacja API REST za pomocą Grape.
  • Zarządzanie zadaniami w tle z użyciem Sidekiq.
  • Integracja z zewnętrznymi usługami, takimi jak AWS S3 i Looker Studio.
  • Pisanie i utrzymywanie testów przy użyciu RSpec.
  • Rozwijanie paneli administracyjnych, wykorzystując podstawową znajomość JS, HTML i CSS.
  • Optymalizacja rozwiązań backendowych, dbałość o wydajność i skalowalność systemów.
  • Praca z narzędziami CI/CD.

requirements-expected :

  • Posiadasz solidną wiedzę na temat Ruby on Rails i masz co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z tym frameworkiem.
  • Jesteś gotów aktywnie uczestniczyć w kluczowych decyzjach projektowych: projektowaniu architektury, wyborze frameworków i narzędzi.
  • Chcesz się uczyć nowych rozwiązań i podejść, a także dzielić się swoją wiedzą z zespołem.
  • Jesteś kreatywny i otwarty na innowacje, które mogą wpłynąć na ostateczny kształt produktu.

offered :

  • Elastyczne godziny pracy. Najważniejsze są dla nas sukces projektu i doskonała komunikacja, co przekłada się na satysfakcję wszystkich członków zespołu.
  • Pracę w pełni zdalną. Nasza organizacja działa w ten sposób od ponad 10 lat – wiemy, jak to robić skutecznie i zapewnimy Ci wsparcie w adaptacji do tego modelu.
  • Doskonałą atmosferę pracy.
  • Umowę B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536