Ruby Mid Backend Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
RestaurantClub
10. 10. 2024

RestaurantClub zajmuje się organizacją najpopularniejszych w Polsce festiwali kulinarnych oraz jest największą platformą e-commerce dla rezerwacji restauracyjnych w kraju. Do tej pory zorganizowała Restaurant Week, Fine Dining Week oraz kilka mniejszych, niecyklicznych wydarzeń.

W Festiwalach organizowanych przez spółkę wzięło już udział ponad 1 800 000 gości oraz ponad 2500 restauracji i barów. Restaurant Club jest rozwinięciem konceptu doświadczeń restauracyjnych, oferującym Gościom możliwość rezerwacji stolików oraz kupowania doświadczeń przez serwis online oraz aplikację mobilną.

Poszukujemy Mid Backend Developera razem, z którym będziemy pracować pełną parą nad rozwojem naszego systemu i wdrażaniem nowych funkcjonalności. Możesz oczekiwać bardzo wielu wyzwań, dużej samodzielności oraz możliwości rozwoju w młodym i zżytym zespole.

Jeśli chcesz zrewolucjonizować polską scenę restauracyjną i być współautorem zaawansowanej, prężnie rozwijającej się platformy obsługującej setki tysięcy Gości, ta oferta jest dla Ciebie!

Zadania:

  • Rozwijanie funkcjonalności platformy w zakresie uzgodnionym z Senior Backend Developerem
  • Dbanie o jakość techniczną aplikacji i architektury systemu

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości większości z wykorzystywanych technologii (patrz poniżej)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywności, dyscypliny oraz umiejętności pracy w zespole
  • Otwartości na nowe technologie oraz chęci szukania nowych rozwiązań

Technologie, z którymi przyjdzie Ci pracować:

  • Ruby on Rails 6.0+ (dodatkowo Rspec, VCR, CanCanCan)
  • PostgreSQL
  • GraphQL/REST/HTTP
  • Elasticsearch
  • Docker
  • Gitlab CI/CD

Mile widziane:

  • Znajomość programów typu Postman/Insomnia
  • Umiejętność analizowania i tworzenia diagramów UML

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie marketplaceowym dla restauracji
  • Możliwość pracy 100% zdalnej lub dla chętnych - hybrydowej*
  • Ubezpieczenie medyczne LuxMed
  • kartę Multisport lub abonament fitness w Hotelu Sheraton w Warszawie
  • 20 dni wolnych od świadczenia usług wliczonych w umowę
  • bezpłatny język angielski (dwie grupy/poziomy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyjątkową atmosferę
  • Współpracę B2B
  • Happinessowe niespodzianki*
  • *Współpracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem

Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)

Kochamy jedzenie i towarzyskość. Mamy obsesję na punkcie restauracji.

1. Siejemy radość - przy restauracyjnych stołach i w naszym biurze

2. Cenimy wolność - działamy elastycznie i ufamy sobie nawzajem

3. Jesteśmy pracowici - nasz sukces wynika z efektywnego zaangażowania

4. Bierzemy odpowiedzialność - za swoje projekty, ich jakość i terminowość

5. Działamy odważnie - możemy tyle, po ile sięgniemy

6. Dbamy o dobre relacje - doskonalimy atmosferę między sobą i z Partnerami

7. Rozwijamy się - każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy

8. Szanujemy jedzenie - systemowo wspieramy niemarnowanie żywności

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087