RTR Accountant with German, Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla dużej firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością j. Niemieckiego oraz Angielskiego na stanowisko Księgowego RTR. Praca to 5 dni w tygodniu po 8 godzin, poniedziałek-piątek. Model pracy stacjonarny. Wystarczy 1 rok doświadczenia najlepiej w RTR lub pokrewnym.

Twój zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie i księgowanie operacji finansowych w SAP;
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Regularne rozmowy z klientem;
  • Współpraca z innymi działami takimi jak Controlling, AR, AP;
  • Wycena walut obcych;
  • Ulepszanie procesów.

Wymagania pracodawcy:

  • Język Niemiecki - bardzo dobra znajomość (min. B2);
  • Język Angielski - bardzo dobra znajomość (min. B2);
  • 1 rok doświadczenia w pracy w procesie RTR;
  • Znajomość programu SAP;
  • Dobra znajomość excela;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej;
  • Sumienność i dokładność.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Platforma wellbeing;
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta Multisport.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584