RPA Deweloper
  • Zamość
Zamość, Zamość, lubelskie, Polska
Kredyt Inkaso S.A.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań RPA w firmie.
  • Analiza procesów biznesowych w celu identyfikacji obszarów do automatyzacji.
  • Programowanie i konfiguracja robotów do wykonywania określonych zadań.
  • Współpraca z zespołem projektowym i działami biznesowymi w celu identyfikacji procesów do automatyzacji.
  • Testowanie, debugowanie i utrzymywanie istniejących robotów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu RPA, preferowane narzędzia takie jak SAIO, UiPath, Automation Anywhere, Blue Prism itp.
  • Znajomość języka C#.
  • Znajomość narzędzi do pracy z danymi.
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych i identyfikacji obszarów do automatyzacji.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć ciągłego doskonalenia i nauki nowych technologii.
  • Wykształcenie wyższe preferowane studia IT.
  • Znajomość procesów w branży finansowej.

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu umowę o pracę lub B2B.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Praca w biurze w Warszawie, Lublinie, Zamościu lub zdalnie.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Prywatna opieka medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.
  • Miła atmosfera w pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.

  • Praca Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714