Rozpocznij karierę jako konsultant telefoniczny GRUPA POLSAT PLUS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Consulting Solutions
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontaktem z obecnymi Klientami Firmy w celu przedłużenia kończącej się umowy,

  • telefoniczną sprzedażą usług takich jak telewizja, Internet, telefon Klientom z naszej bazy,

  • kontaktem w odpowiedzi na pozostawione na stronie www zgłoszenie zainteresowania usługami (lead)

WYMAGANIA:
  • łatwości nawiązywania kontaktów,

  • motywacji i entuzjazmu do realizacji zadań

OFERUJEMY:
  • możliwość świadczenia usług od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 9:00-15:00 lub 15:00-21:00 oraz w weekend w systemie jednozmianowym zgodnie z samodzielnie zgłoszoną dyspozycyjnością. Dzięki czemu swobodnie połączysz pracę z nauką.

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe – podstawa za RBH 28,10zł + REALNE WYSOKIE PROWIZJE. Masz status studenta/ucznia? Brutto = netto!.

  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do roli Konsultanta.

  • przyjazną atmosferę, brak dress code, możliwość rozwoju w dużej organizacji.

  • benefity: pakiet Multisport, zniżki na nasze usługi, konkursy z nagrodami, program poleceń pracowników - polecasz, zarabiasz.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183