Rozbieracz /Wykrawacz Świdnica
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
JastrzębieDis
24. 7. 2024

Do naszego zespołu E.Leclerc Świdnica ul. Strzegomska 2, poszukujemy nowych osób na stanowisko:
Rozbieracz - Wykrawacz z obsługa klienta dział mięsny
Oferujemy:
- Na początek umowa na okres próbny ( 3 miesiące)
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
- Po okresie próbnym premia uznaniowa.
- Kartę lunch Pluxee dawniej Sodexo.
- Zniżki na zakupy 10% w naszym sklepie.
- Benefity ( Medicover Sport oraz LuxMed ) dofinansowanie przez pracodawcę 50%.
Obowiązki:
- Obsługa klienta.
- Dbanie o czystość i porządek na stanowisku.
- Przyjmowanie dostaw.
- Wykładanie towarów.
- Dbanie o ekspozycję produktów.
- Przygotowywanie i sprzedaż produktów.
- Praca zmianowa.
- Praca przy wędzeniu i przygotowaniu asortymentu
Wymagania:
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Komunikatywność.
- Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Zaangażowanie i motywacja do pracy.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
- Znajomość asortymentu działu mięsnego
- Doświadczenie w pracy przy rozbiorze mięsa
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV poprzez portal
Klauzula RODO
Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941