ROBOTNIK W SEKCJI UTRZYMANIA ZIELENI I ROBOTNIKÓW GOSPODARCZYCH
  • Chorzów
Chorzów, Promenada Gen. J. Ziętka 7, 41-501 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
ŚLĄSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Pielęgnacja drzew i krzewów: cięcia pielęgnacyjne, ściółkowanie korą.
2. Sadzenie, przesadzanie i rozmnażanie roślin.
3. Zakładanie i pielęgnacja trawników z użyciem sprzętu ogrodniczego.
4. Utrzymanie czystości na terenie ŚOZ, grabienie, odśnieżanie mechaniczne i ręczne
5. Opróżnianie koszy na śmieci z ich wywozem do kontenerów, porządkowanie terenu ŚOZ
6. Prace ogrodnicze i gospodarcze z użyciem sprzętu ogrodniczego, elektronarzędzi oraz myjek ciśnieniowych.
7. Pielęgnacja używanego sprzętu po zakończonym dniu pracy, drobne naprawy
8. Załadunek i wywóz odpadów powstałych z prac pielęgnacyjnych i porządkowych.
9. Prowadzenie pojazdów.
10. Utrzymanie czystości pojazdów wraz z wykonywaniem podstawowych czynności serwisu (uzupełnianie płynów, kontrola naładowania, stanu powietrza w oponach).
- Oferujemy: wynagrodzenie zgodnie z kategorią zaszeregowania, dodatek stażowy, dofinansowanie z Funduszu Socjalnego.
- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach 7:00-15:00 + soboty w wysokim sezonie do ustalenia z pracodawcą.

Inne wymagania
Wymagania :
- wykształcenie zawodowe - preferowane powiązane z ogrodnictwem, leśnictwem, mechaniką pojazdów
- dobra kondycja fizyczna
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność
- prawo jazdy kategorii B - warunek niezbędny
Dodatkowym atutem będzie posiadanie kursu/ów obsługi maszyn ogrodniczych, kursu/ów powiązanych z ogrodnictwem.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Chorzów
  • Pracownik utrzymania ruchu Chorzów
  • Robotnik Chorzów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Chorzów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Chorzów
  • Doradca podatkowy w Polsce Chorzów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Chorzów
  • Specjalista ds. kadr i płac Chorzów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Chorzów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Chorzów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584